Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
 Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml Zobacz większe

Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml

Fohow

119,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Duma współczesnych technologii Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. Preparat charakteryzuje się silnym oddzialywaniem na ludzki organizm jako bioimmunoregulator.

Powszechnie stosowany w charakterze silnego środka profilaktycznego oraz w chorobach onkologicznych, ukladu krążenia i innych schorzeniach przewlekłych.

Do produkcji suplementu diety "Eliksir Feniks" wykorzystuje się Kordiceps chiński (Cordyceps Sinensis), zebrany w Chinach na Wyżynie Qinghajsko-Tybetafiskiej. W skład produktu wchodzą również inne grzyby wyższe: Linchzhi (Reishi - Ganoderma Lucidum), Grzyb Aromatyczny (Shiitake - Lentinus Edodes) i pozostale składniki.


Podstawowe składniki:
* Kordiceps chiński - 75%
* Linchzhi - 6%
* Grzyb Aromatyczny (Shiitake)- 6%
* młode pędy bambusa - 5%
* miód - 2%


Kordyceps w płynie Fohow Oral Liquid skład 5ml:

* wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) - 3,75ml
* wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi) - 0,3ml
* wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake) - 0,3ml
* wyciąg z pędów bambusa - 0,25ml
* miód
* woda
* sorbinian potasu - substancja konserwująca


Zastosowanie profilaktyczne:

"Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" jest zalecany w takich samych dawkach i cyklach kuracji, jak "Eliksir Feniks". Dzieciom w celach profilaktyki zwykle zaleca się "Eliksir Feniks".


Metodyka zażywania płynnych postaci "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks":
Preparaty w postaci płynnej najlepiej zażywać w godzinach rannych (od 6 do 9 godz.) od razu po przebudzeniu. Przed zażyciem zaleca się przepłukać usta, oczyścić język z nalotu i wypić pól szklanki cieplej wody. Następnie potrzebną ilość preparatu przyjąć wewnętrznie. Można posłużyć się załączoną słomką lub, w celu bardziej dokładnego określenia ilości preparatu, można użyć strzykawki ze skalą. Otwarty flakon należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Śniadanie można zjeść po uplywie okolo pól godziny. W przypadku jednoczesnego zażywania kilku preparatów zawierających Kordiceps, można je przyjmować przed obiadem i kolacją.

Stosowanie profilaktyczne
Osoby dorosle do 5,0 ml dziennie przez 1 - 2 miesiące.
Racjonalne jest sezonowe stosowanie preparatu (na wiosnę i jesienią) i w okresie zwiększonej zachorowalności na choroby wirusowe (grypa i in.) Dzieci powinny zażywać mniejsze dawki, w zależności od wieku.

Wskazania i czas trwania terapii
* choroby układu krążenia ( miażdżyca tętnic, choroba wieńcowa, stenokardia, choroba niedokrwienna serca, zawał, stan pozawałowy, zakrzepica, zakrzepowe zapalenie żył, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze i in.): 1 - 2 mies.;
* schorzenia przewodu pokarmowego (nieżyt żołądka, owrzodzenie, przewlekle zapalenie trzustki, nieżyt jelita cienkiego i okrężnicy, nieżyt okrężnicy, dysbakterioza i in.) : 1 - 2 mies.;
* schorzenia wątroby (zapalenia wątroby, marskość, kamica żółciowa): 1 - 2 mies.;
* choroby układu wewnątrzwydzielniczego (nadczynność tarczycy, cukrzyca i in.): 1 - 2 mies.;
* schorzenia przedrakowe (na pierwszym etapie terapii): 1 opakowanie (4 flakony);
* choroby onkologiczne (na pierwszym etapie terapii): 1 opakowanie (4 flakony);
* choroby krwi i układu krwiotwórczego (na pierwszym etapie terapii): 1 opakowanie (4 flakony);Cykle należy powtarzać;
* ostre choroby wirusowe (adenowirusy, grypa): 1 - 3 flakony w zwiększonych dawkach;
* choroby wirusowe (opryszczka, zapalenie wątroby i in.): 15 - 30 dni;
* choroby otorynolaryngologiczne (angina ropna): płukanie gardła i stosowanie wewnętrzne: 1 - 3 tygodnie;
* choroby oczu (zaćma, jaskra): zakraplanie do oczu;
* wyczerpanie nerwowe (bezsenność, nadpobudliwość, neurozy, apatia, chroniczne zmęczenie): 15 - 30 dni;
* ogólne wyczerpanie organizmu: 1 - 2 miesiące;
* choroby narządu ruchu (zapalenia stawów, zwyrodnienia stawów i in.): długotrwałe stosowanie różnych preparatów zawierających Kordiceps, na jednym etapie można zażywać dany preparat przez 15 - 30 dni;
* schorzenia alergiczne: do ustąpienia objawów;
* choroby autoimmunologiczne: 1 - 2 miesiące;
* pozostałe choroby - czas trwania terapii dobierany indywidualnie.

W przypadku zaćmy i jaskry "Eliksir Feniks" można zakraplać do oczu (jeden - dwa razy dziennie). Przy pojawieniu się, uczucia pieczenia w oczach można rozcieńczyć preparat destylowaną wodą w proporcji 1:1 i kontynuować zakraplanie. Występujący w suplemencie diety miód w rzadkich przypadkach może spowodować objawy alergiczne, należy wtedy przerwać zakraplanie preparatu. Czas kuracji trwa od jednego do dwóch miesięcy.

W przypadku ropnej anginy wskazane jest płukanie gardła "Eliksirem Feniks" (3 - 5 ml) przez trzy do pięciu minut 2 razy dziennie.

W przypadku nagłego podwyższenia temperatury z powodu różnych infekcji pochodzenia wirusowego lub bakteryjnego zaleca się jednorazowe zażycie dużej dawki preparatu (dorośli: średnio od 1/4 do 1/2 części flakonu, a przy braku spodziewanego efektu - nawet wiecej). Najczęściej objawy choroby ulegają złagodzeniu lub zanikają, a temperatura zauważalnie spada lub wraca do normalnego poziomu w dosyć krótkim czasie: od 20 - 30 minut do 2 - 3 godzin.

Uwagi
Po upływie dwóch - trzech miesięcy kurację, można powtórzyć;
Suplement diety "Eliksir Feniks" jest wystarczająco skuteczny również w innych chorobach. Jednakże korporacja "Fohow - Feniks" produkuje szereg innych preparatów pozyskiwanych z Kordicepsu, które w takich przypadkach mogą wykazywać silniejsze działanie. Tym nie mniej "Eliksir Feniks" stosowany jest jako podstawowy preparat profilaktyczny;
Należy zachować środki ostrożności w zalecaniu preparatów kobietom ciężarnym w trzech pierwszych miesiącach ciąży i matkom karmiącym przez cały okres karmienia dziecka (dotyczy to wszystkich innych suplementów diety, produkowanych przez naszą i wiele innych spółek);
W przypadkach wystąpienia objawów alergii (co zdarza się, niezwykłe rzadko) na składniki tego lub każdego innego preparatu należy odstawić suplement diety;
Przy braku określonych zaleceń nie jest konieczne aplikowanie kilku preparatów zawierających Kordiceps jednocześnie.
Czas trwania kuracji przy pomocy szybko działających bioimmunoregulatorów ustalany jest indywidualnie w zależności od ogólnego stanu chorego, zmniejszenia się ilości skarg, ustępowania objawów choroby, wyników badań laboratoryjnych i specjalistycznych - przed i po zażyciu preparatów, cech szczególnych organizmu, przebiegu choroby i jej stadium, wystąpienia powikłań chorobowych itd.

Dawki dla dzieci
Dzieciom do 1 roku życia zaleca się podawać po kilka (1- 2) krople dziennie. Tak niewielką ilość preparatu przed zażyciem można rozcieńczyć wodą. Noworodki mogą przyjmować jedną kroplę, preparatu dziennie. Z każdym miesiącem życia dzieciom w wieku do 1 roku można zwiększać dawkę o 0,1 ml. Rocznemu dziecku można podawać po 1 ml na dobę.

Starsze dzieci mogą przyjmować preparat wewnętrznie w następujących średnich ilościach:

  • od 1 roku do 2 lat - po 1 - 1,5 ml dziennie;
  • od 2 lat do 3 lat - po 1,5 - 2,0 ml dziennie;
  • od 3 lat do 5 lat - po 2,0 - 2,5 ml dziennie;
  • od 5 lat do 7 lat - po 2,5 - 3,0 ml dziennie;
  • od 7 lat do 10 lat - po 3,0 - 3,5 ml dziennie;
  • od 10 lat do 12 lat - po 3,5 - 4,0 ml dziennie;
  • od 12 lat do 14 lat - po 4,0 - 4,5 ml dziennie;
  • od 14 lat do 16 lat - po 4,5 - 5,0 ml dziennie;Dawki dla dorosłych
W celach zdrowotnych proponujemy stosować preparat w następujących dawkach:
Pierwszy flakon - po 2 - 3 ml dziennie;
Drugi flakon - po 3 - 4 ml dziennie;
Trzeci - czwarty flakon - po 4 - 5 ml dziennie.


Uwagi
Czas trwania kuracji i dawki preparatów są dobierane indywidualnie w zależności od stanu chorego, występującej choroby i zauważalnego efektu stosowania niniejszych, szybko działających bioimmunoregulatorów. Dlatego czasem dawki mogą być większe;
W większości przypadków celowe jest stosowanie "Eliksiru Feniks" przynajmniej przez miesiąc, dwa. Jeśli istnieją takie wskazania, w przyszłości, po określonej przerwie (kilka miesięcy), kurację, można powtórzyć. W razie konieczności możliwe jest bardzo długie lub stałe zażywanie tego lub innego suplementu z Kordicepsem, lub ich wymiana. W schorzeniach onkologicznych oraz chorobach krwi i układu krwiotwórczego chorym zaleca się, stałe zażywanie płynnych postaci Kordicepsu "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" przy optymalnym dozowaniu, stale je wymieniając lub zalecając jednocześnie jeden preparat rano, drugi wieczorem.
Wszystkie preparaty zawierające Kordiceps (szczególnie ich stężone płynne postaci) w przypadku chorób przewlekłych zaleca się stosując jednocześnie leczenie tradycyjne. Dopiero póżniej, przy osiągnięciu określonego poziomu bioregulacji, lekarze mogą próbować stopniowo zmniejszać ilość lub dawki leków, a po osiągnięciu stabilnej bioregulacji - odstawiać niektóre lekarstwa tradycyjne.
Preparaty zawierające Kordiceps można bezpiecznie stosować ze wszystkimi innymi biologicznie aktywnymi dodatkami i lekami.
W celach prewencji możliwego rozwoju pojedynczych krótkotrwałych zaostrzeń różnego rodzaju schorzeń przewlekłych (szczególnie nadciśnienia tętniczego, kamicy moczowej i żółciowej) z powodu stosowania biologicznie aktywnych suplementów diety, zalecamy na etapie początkowym zażywać małe dawki preparatów zawierających Kordiceps, stopniowo je zwiększając do dawek optymalnych w ciągu 5 - 10 dni. Zwykle zaczynamy zażywanie suplementów diety zawierających Kordiceps, przede wszystkim płynnych stężonych postaci - "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" od 0,25 - 0,5 ml, codziennie zwiększając dawkę, o taką samą ilość preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks  - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml

Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: