Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Wyprzedaż!  Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml Zobacz większe

Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml

Fohow

119,90 zł brutto

-35,00 zł

154,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Duma współczesnych technologii Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. Preparat charakteryzuje się silnym oddzialywaniem na ludzki organizm jako bioimmunoregulator.

Powszechnie stosowany w charakterze silnego środka profilaktycznego oraz w chorobach onkologicznych, ukladu krążenia i innych schorzeniach przewlekłych.

Do produkcji suplementu diety "Eliksir Feniks" wykorzystuje się Kordiceps chiński (Cordyceps Sinensis), zebrany w Chinach na Wyżynie Qinghajsko-Tybetafiskiej. W skład produktu wchodzą również inne grzyby wyższe: Linchzhi (Reishi - Ganoderma Lucidum), Grzyb Aromatyczny (Shiitake - Lentinus Edodes) i pozostale składniki.


Podstawowe składniki:
* Kordiceps chiński - 75%
* Linchzhi - 6%
* Grzyb Aromatyczny (Shiitake)- 6%
* młode pędy bambusa - 5%
* miód - 2%


Kordyceps w płynie Fohow Oral Liquid skład 5ml:

* wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) - 3,75ml
* wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi) - 0,3ml
* wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake) - 0,3ml
* wyciąg z pędów bambusa - 0,25ml
* miód
* woda
* sorbinian potasu - substancja konserwująca


Zastosowanie profilaktyczne:

"Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" jest zalecany w takich samych dawkach i cyklach kuracji, jak "Eliksir Feniks". Dzieciom w celach profilaktyki zwykle zaleca się "Eliksir Feniks".


Metodyka zażywania płynnych postaci "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks":
Preparaty w postaci płynnej najlepiej zażywać w godzinach rannych (od 6 do 9 godz.) od razu po przebudzeniu. Przed zażyciem zaleca się przepłukać usta, oczyścić język z nalotu i wypić pól szklanki cieplej wody. Następnie potrzebną ilość preparatu przyjąć wewnętrznie. Można posłużyć się załączoną słomką lub, w celu bardziej dokładnego określenia ilości preparatu, można użyć strzykawki ze skalą. Otwarty flakon należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Śniadanie można zjeść po uplywie okolo pól godziny. W przypadku jednoczesnego zażywania kilku preparatów zawierających Kordiceps, można je przyjmować przed obiadem i kolacją.

Stosowanie profilaktyczne
Osoby dorosle do 5,0 ml dziennie przez 1 - 2 miesiące.
Racjonalne jest sezonowe stosowanie preparatu (na wiosnę i jesienią) i w okresie zwiększonej zachorowalności na choroby wirusowe (grypa i in.) Dzieci powinny zażywać mniejsze dawki, w zależności od wieku.

Wskazania i czas trwania terapii
* choroby układu krążenia ( miażdżyca tętnic, choroba wieńcowa, stenokardia, choroba niedokrwienna serca, zawał, stan pozawałowy, zakrzepica, zakrzepowe zapalenie żył, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze i in.): 1 - 2 mies.;
* schorzenia przewodu pokarmowego (nieżyt żołądka, owrzodzenie, przewlekle zapalenie trzustki, nieżyt jelita cienkiego i okrężnicy, nieżyt okrężnicy, dysbakterioza i in.) : 1 - 2 mies.;
* schorzenia wątroby (zapalenia wątroby, marskość, kamica żółciowa): 1 - 2 mies.;
* choroby układu wewnątrzwydzielniczego (nadczynność tarczycy, cukrzyca i in.): 1 - 2 mies.;
* schorzenia przedrakowe (na pierwszym etapie terapii): 1 opakowanie (4 flakony);
* choroby onkologiczne (na pierwszym etapie terapii): 1 opakowanie (4 flakony);
* choroby krwi i układu krwiotwórczego (na pierwszym etapie terapii): 1 opakowanie (4 flakony);Cykle należy powtarzać;
* ostre choroby wirusowe (adenowirusy, grypa): 1 - 3 flakony w zwiększonych dawkach;
* choroby wirusowe (opryszczka, zapalenie wątroby i in.): 15 - 30 dni;
* choroby otorynolaryngologiczne (angina ropna): płukanie gardła i stosowanie wewnętrzne: 1 - 3 tygodnie;
* choroby oczu (zaćma, jaskra): zakraplanie do oczu;
* wyczerpanie nerwowe (bezsenność, nadpobudliwość, neurozy, apatia, chroniczne zmęczenie): 15 - 30 dni;
* ogólne wyczerpanie organizmu: 1 - 2 miesiące;
* choroby narządu ruchu (zapalenia stawów, zwyrodnienia stawów i in.): długotrwałe stosowanie różnych preparatów zawierających Kordiceps, na jednym etapie można zażywać dany preparat przez 15 - 30 dni;
* schorzenia alergiczne: do ustąpienia objawów;
* choroby autoimmunologiczne: 1 - 2 miesiące;
* pozostałe choroby - czas trwania terapii dobierany indywidualnie.

W przypadku zaćmy i jaskry "Eliksir Feniks" można zakraplać do oczu (jeden - dwa razy dziennie). Przy pojawieniu się, uczucia pieczenia w oczach można rozcieńczyć preparat destylowaną wodą w proporcji 1:1 i kontynuować zakraplanie. Występujący w suplemencie diety miód w rzadkich przypadkach może spowodować objawy alergiczne, należy wtedy przerwać zakraplanie preparatu. Czas kuracji trwa od jednego do dwóch miesięcy.

W przypadku ropnej anginy wskazane jest płukanie gardła "Eliksirem Feniks" (3 - 5 ml) przez trzy do pięciu minut 2 razy dziennie.

W przypadku nagłego podwyższenia temperatury z powodu różnych infekcji pochodzenia wirusowego lub bakteryjnego zaleca się jednorazowe zażycie dużej dawki preparatu (dorośli: średnio od 1/4 do 1/2 części flakonu, a przy braku spodziewanego efektu - nawet wiecej). Najczęściej objawy choroby ulegają złagodzeniu lub zanikają, a temperatura zauważalnie spada lub wraca do normalnego poziomu w dosyć krótkim czasie: od 20 - 30 minut do 2 - 3 godzin.

Uwagi
Po upływie dwóch - trzech miesięcy kurację, można powtórzyć;
Suplement diety "Eliksir Feniks" jest wystarczająco skuteczny również w innych chorobach. Jednakże korporacja "Fohow - Feniks" produkuje szereg innych preparatów pozyskiwanych z Kordicepsu, które w takich przypadkach mogą wykazywać silniejsze działanie. Tym nie mniej "Eliksir Feniks" stosowany jest jako podstawowy preparat profilaktyczny;
Należy zachować środki ostrożności w zalecaniu preparatów kobietom ciężarnym w trzech pierwszych miesiącach ciąży i matkom karmiącym przez cały okres karmienia dziecka (dotyczy to wszystkich innych suplementów diety, produkowanych przez naszą i wiele innych spółek);
W przypadkach wystąpienia objawów alergii (co zdarza się, niezwykłe rzadko) na składniki tego lub każdego innego preparatu należy odstawić suplement diety;
Przy braku określonych zaleceń nie jest konieczne aplikowanie kilku preparatów zawierających Kordiceps jednocześnie.
Czas trwania kuracji przy pomocy szybko działających bioimmunoregulatorów ustalany jest indywidualnie w zależności od ogólnego stanu chorego, zmniejszenia się ilości skarg, ustępowania objawów choroby, wyników badań laboratoryjnych i specjalistycznych - przed i po zażyciu preparatów, cech szczególnych organizmu, przebiegu choroby i jej stadium, wystąpienia powikłań chorobowych itd.

Dawki dla dzieci
Dzieciom do 1 roku życia zaleca się podawać po kilka (1- 2) krople dziennie. Tak niewielką ilość preparatu przed zażyciem można rozcieńczyć wodą. Noworodki mogą przyjmować jedną kroplę, preparatu dziennie. Z każdym miesiącem życia dzieciom w wieku do 1 roku można zwiększać dawkę o 0,1 ml. Rocznemu dziecku można podawać po 1 ml na dobę.

Starsze dzieci mogą przyjmować preparat wewnętrznie w następujących średnich ilościach:

  • od 1 roku do 2 lat - po 1 - 1,5 ml dziennie;
  • od 2 lat do 3 lat - po 1,5 - 2,0 ml dziennie;
  • od 3 lat do 5 lat - po 2,0 - 2,5 ml dziennie;
  • od 5 lat do 7 lat - po 2,5 - 3,0 ml dziennie;
  • od 7 lat do 10 lat - po 3,0 - 3,5 ml dziennie;
  • od 10 lat do 12 lat - po 3,5 - 4,0 ml dziennie;
  • od 12 lat do 14 lat - po 4,0 - 4,5 ml dziennie;
  • od 14 lat do 16 lat - po 4,5 - 5,0 ml dziennie;Dawki dla dorosłych
W celach zdrowotnych proponujemy stosować preparat w następujących dawkach:
Pierwszy flakon - po 2 - 3 ml dziennie;
Drugi flakon - po 3 - 4 ml dziennie;
Trzeci - czwarty flakon - po 4 - 5 ml dziennie.


Uwagi
Czas trwania kuracji i dawki preparatów są dobierane indywidualnie w zależności od stanu chorego, występującej choroby i zauważalnego efektu stosowania niniejszych, szybko działających bioimmunoregulatorów. Dlatego czasem dawki mogą być większe;
W większości przypadków celowe jest stosowanie "Eliksiru Feniks" przynajmniej przez miesiąc, dwa. Jeśli istnieją takie wskazania, w przyszłości, po określonej przerwie (kilka miesięcy), kurację, można powtórzyć. W razie konieczności możliwe jest bardzo długie lub stałe zażywanie tego lub innego suplementu z Kordicepsem, lub ich wymiana. W schorzeniach onkologicznych oraz chorobach krwi i układu krwiotwórczego chorym zaleca się, stałe zażywanie płynnych postaci Kordicepsu "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" przy optymalnym dozowaniu, stale je wymieniając lub zalecając jednocześnie jeden preparat rano, drugi wieczorem.
Wszystkie preparaty zawierające Kordiceps (szczególnie ich stężone płynne postaci) w przypadku chorób przewlekłych zaleca się stosując jednocześnie leczenie tradycyjne. Dopiero póżniej, przy osiągnięciu określonego poziomu bioregulacji, lekarze mogą próbować stopniowo zmniejszać ilość lub dawki leków, a po osiągnięciu stabilnej bioregulacji - odstawiać niektóre lekarstwa tradycyjne.
Preparaty zawierające Kordiceps można bezpiecznie stosować ze wszystkimi innymi biologicznie aktywnymi dodatkami i lekami.
W celach prewencji możliwego rozwoju pojedynczych krótkotrwałych zaostrzeń różnego rodzaju schorzeń przewlekłych (szczególnie nadciśnienia tętniczego, kamicy moczowej i żółciowej) z powodu stosowania biologicznie aktywnych suplementów diety, zalecamy na etapie początkowym zażywać małe dawki preparatów zawierających Kordiceps, stopniowo je zwiększając do dawek optymalnych w ciągu 5 - 10 dni. Zwykle zaczynamy zażywanie suplementów diety zawierających Kordiceps, przede wszystkim płynnych stężonych postaci - "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" od 0,25 - 0,5 ml, codziennie zwiększając dawkę, o taką samą ilość preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks  - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml

Fohow Oral Liquid - Kordiceps Feniks - Eliksir Feniks 4 flakony po 30 ml

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: