Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Wyprzedaż! Fohow Oral Liquid - LEGEND EDITION - 6 flakonów po 30 ml Zobacz większe

Fohow Oral Liquid - LEGEND EDITION - 6 flakonów po 30 ml

Fohow

169,90 zł brutto

-60,00 zł

229,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Preparat polecany jest w przypadku rozpoznania chorób układu krążenia, schorzeń przewodu pokarmowego, chorób wątroby, stanów przedrakowych, ostrych stanów zapalnych i wirusowych, chorób otorynolaryngologicznych, chorób oczu, stanów nerwicowych i ogólnego wyczerpanie organizmu, choroby narządu ruchu problemów dermatologicznych i alergii, schorzeń płuc i nerek, choroby autoimmunologiczne, problemów z potencją.

Podstawowy składnik preparatu Cordiceps ze względu na swoje właściwości określany jest „darem bogów”, bowiem żadna inna roślina nie wykazuje tak silnej mocy uzdrawiającej. Świetnie sprawdza się zarówno w sytuacji konieczności ogólnego wzmocnienia organizmu, zwiększenia jego wydolności, zwiększenia koncentracji czy poprawy jakości snu, jak i w przypadku rozpoznania szeregu chorób – nowotworów, cukrzycy typu II, miażdżycy, stanów przedzawałowych i poudarowych, owrzodzeń i nieżytów układu pokarmowego, jaskry i zaćmy, ropnej anginy, neuroz, zwyrodnień stanów i wiele innych.

Unikalne właściwości Cordycepsu chińskiego (Kordyceps sinensis) znane są od niepamiętnych czasów. W Chinach na przestrzeni tysiącleci napisano więcej niż 70 traktatów o Kordicepsie i jego korzystnym wpływie na organizm człowieka, zwany jest "czymś najbardziej pożytecznym co rośnie na ziemi" albo też "Grzybem Imperatorów". W dawnych czasach tylko imperatorzy mieli dostęp do chińskiego grzyba Cordyceps.

Zalecana porcja dzienna: 15ml (3 łyżeczki, 1/2 ampułki) najlepiej spożyć przed śniadaniem lub wieczorem przed snem. Zwiększyć lub zmniejszyć dawkę w zależności od samopoczucia i stanu psychicznego.  Stosować przez 1- 2 miesięcy. Po upływie 2 do 3 miesięcy można wznowić stosowanie produktu.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Po otwarciu przechowywać ampułkę w lodówce.
Składniki:

wodny wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis), miód, Shiitake (Lentinula edodes), wodny wyciąg z lakownicy lśniącej Linchzhi (Ganoderma lucidum), Astragalus (Astragalus membranaceus), Goji (Lycium barbarum), woda i inne.

Producent:
FOHOW Health Products Co., Ltd., Chiny
245 Long xia road, Dou men district, Zhuhai, Guangdong province

Importer:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul. Kordiana 20,
04-451 Warszawa

Opinie

Napisz opinię

Fohow Oral Liquid - LEGEND EDITION - 6 flakonów po 30 ml

Fohow Oral Liquid - LEGEND EDITION - 6 flakonów po 30 ml

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: