Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Poduszka lędźwiowa - korektor ortopedyczny ALFA 1 asymetryczny z paskiem Zobacz większe

Poduszka lędźwiowa - korektor ortopedyczny ALFA 1 asymetryczny z paskiem

Dr Sapporo

66,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Korektor ortopedyczny odcinka lędźwiowego został zaprojektowany specjalnie dla osób z bólami kręgosłupa oraz pleców. Odciąża i podpiera dolny odcinek kręgosłupa oraz zmniejsza jego napięcie i przeciążenia występujące zwłaszcza podczas siedzenia. Stanowi pełne podparcie dla pleców, przynosząc ulgę przy wszystkich rodzajach bólów. Ponadto pomaga utrzymać właściwą postawę, korygując krzywizny kręgosłupa. Jest zalecany dla osób pracujących długo w pozycji siedzącej. Bardzo dobrze sprawdza się podczas długiej jazdy samochodem. Jest także przeznaczony dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Stosuje się go również wspomagająco i pod kontrola lekarską w stanach pooperacyjnych i pourazowych kręgosłupa.

Korektor ortopedyczny jest wykonany z dwuwarstwowego poliuretanowego wkładu, gdzie górną warstwę stanowi wytrzymała wysokoplastyczna pianka. Pokrowiec jest wykonany z bardzo elastycznego materiału, który bardzo łatwo dostosowuje się do anatomicznych kształtów. Spód i boczne części zabezpieczono kodurą. Posiada zamek błyskawiczny, umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca.

* górna warstwa pokrowca wykonana z bardzo elastycznego
materiału umożliwiającego dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała.* dwuwarstwowy wkład poliuretanowy
górna warstwa wykonana z wysokoelastycznaej pianki gwarantującej komfort i wytrzymałość
dolna warstwa o gęstości 100 kg/m2* boczna część oraz spód zabezpieczone kodurą* na spodzie zamek, który umożliwia wygodne zdejmowanie pokrowca

Rozmiar: 30 x 40 cm

Opinie

Oceń 
2017-06-30

Przydaje się na długie podróże samochodem

Bardzo dobra jakość wykonania produktu! Poduszka jest bardzo przydatna przy długich podróżach samochodem, oczywiście głównie dla osób mających dolegliwości kręgosłupa. Ale może przydać się też w każdym samochodzie, w którym brak jest regulacji fotela na odcinku lędźwiowym (jazda z tą poduszką jest zdecydowanie zdrowsza dla kręgosłupa).

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Poduszka lędźwiowa - korektor ortopedyczny ALFA 1 asymetryczny z paskiem

Poduszka lędźwiowa - korektor ortopedyczny ALFA 1 asymetryczny z paskiem

7 innych produktów w tej samej kategorii: