Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Nowy BABKA PŁESZNIK NASIONA PLANTAGO PSYLLIUM 300 G ZIÓŁKO Zobacz większe

BABKA PŁESZNIK NASIONA PLANTAGO PSYLLIUM 300 G ZIÓŁKO

Ziółko

9,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rola babki płesznik w naszym organizmie

Podstawową zaletą stosowania nasion babki płesznik, jest jej wpływ na funkcjonowanie jelit. Działanie pod tym względem jest podobne do działania siemienia lnianego. Może być także stosowana u dzieci, ale w dobrze dobranych ilościach. Babka płesznik jest często stosowana także przez osoby na diecie odchudzającej, które chcą zadbać o swoją sylwetkę. Jest to spowodowane głównie tym, że ułatwia wypróżnianie oraz przyspiesza przesuwanie mas kałowych zalegających w jelitach. Regularne stosowanie babki płesznik może spowodować powrót regularnych wypróżnień, co bardzo dobrze wpływa na samopoczucie oraz funkcjonowanie osoby zmagającej się z zaparciami lub innymi problemami trawiennymi.

SKŁAD PRODUKTU 100% babka płesznik, najwyższa jakość surowca.

KRAJ POCHODZENIA Polska

Babka płesznik, a nasza skóra

Babka płesznik znajduje także zastosowanie przy walce z problemami skórnymi. Aby w pełni wykorzystać jej potencjał należy przygotować domowy napar z nasion babki płesznik i wykorzystać go do okładów. Stosowanie babki płesznik w taki sposób może złagodzić uciążliwe swędzenie skóry oraz zmniejszyć ilość wyprysków.

Opakowanie: 300 g

Dystrybutor: Ziółko Bartosz Domański

Opinie

Napisz opinię

BABKA PŁESZNIK NASIONA PLANTAGO PSYLLIUM 300 G ZIÓŁKO

BABKA PŁESZNIK NASIONA PLANTAGO PSYLLIUM 300 G ZIÓŁKO

30 innych produktów w tej samej kategorii: