Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Termometr CONTROLY KLASYCZNY Zobacz większe

Termometr CONTROLY KLASYCZNY

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k

* Łatwy odczyt etui z efektem lupy
* Wodoszczelny
* Bezrtęciowy
* Gwarantowana dokładność pomiaru

Więcej szczegółów

35,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu

Szklany termometr klasyczny to najbardziej podstawowe narzędzie diagnostyczne umożliwiające dokonanie dokładnego pomiaru temperatury ciała w domowych warunkach.

Klasyczne termometry bezrtęciowe mierzą temperaturę ciała w zakresie 35,5-42 °C z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Czas pomiaru tradycyjnym termometrem wynosi 8 minut. Badanie może być przeprowadzony pod pachą, w ustach lub w odbycie – gdzie uzyskujemy wynik najdokładniejszy.

Współczesne termometry bezrtęciowe wypełnione są mieszanką płynnych metali, takich jak stop galu, indu, cyny i cynku. Gal jest metalem, który zastyga w temperaturze pokojowej, co powoduje trudności w strząśnięciu termometru, dlatego zaleca się przeprowadzenie tej czynności bezpośrednio po odczytaniu wyników pomiaru.

Biorąc pod uwagę szklaną budowę urządzenia, mierzenie temperatury u dzieci za pomocą tradycyjnego termometru zawsze powinno przebiegać pod kontrolą dorosłych. Po dokonaniu pomiaru w odbycie konieczna jest również dokładna dezynfekcja termometru.

Prezentowany termometr klasyczny posiada w zestawie etui z efektem lupy, które pozwala na łatwiejsze odczytanie wyników pomiaru temperatury. Największą zaletą tego typu urządzenia jest jego stała gotowość do pracy, ponieważ nie potrzebuje ono zasilania zewnętrznego w postaci baterii.

Produkt ten jest oryginalnym i ekologicznym wyrobem medycznym w pełni zgodnym z europejskimi standardami i dyrektywami jakościowymi.

Wszystkie termometry CONTROLY podlegają 2-LETNIEJ GWARANCJI "door to door".

Opinie

Napisz opinię

Termometr CONTROLY KLASYCZNY

Termometr CONTROLY KLASYCZNY

* Łatwy odczyt etui z efektem lupy
* Wodoszczelny
* Bezrtęciowy
* Gwarantowana dokładność pomiaru

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: