Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Colilen IBS x 60 kaps. Aboca Zobacz większe

Colilen IBS x 60 kaps. Aboca

Aboca

Do leczenia Zespołu Jelita Nadwrażliwego

Na 10 dni stosowania

Więcej szczegółów

59,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wskazania:
Colilen IBS przeznaczony jest do stosowania w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki).

Właściwości:
Wyrób medyczny Colilen IBS to innowacyjny produkt polecany do leczenia zespołu jelita nadwrażliwego. Zawiera opatentowany kompleks molekularny ActiMucin, złożony z żywic, polisacharydów i polifenoli. ActiMucin poprzez mechanizm mechaniczno-fizyczny wchodzi w reakcję z powierzchnią błony śluzowej jelit, tworząc cienką warstwę ochronną, dzięki której chroni ją przed kontaktem z substancjami podrażniającymi. Colilen IBS dzięki swojemu mechanizmowi ochronnemu, stopniowo niweluje dolegliwości jelitowe.

Skład:
substancje czynne: ActiMucin, opatentowany roślinny kompleks molekularny żywic (z kadzidżowca), polisacharydów (z aloesu) i polifenoli (z rumianku i melisy), mianowany na zawartość żywic 18%; kumin, celuloza mikrokrystaliczna, olejek eteryczny z kopru włoskiego. Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

Stosowanie:
Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek trzy razy dziennie, przed lub między posiłkami. Zażywanie Colilen IBS może być łączone z innymi terapiami objawowymi w przypadku fazy ostrej dolegliwości.
W zależności od nasilenia zaburzeń, zaleca się kontynuowanie leczenia od 2 do 6 tygodni oraz jego powtórzenie w razie ponownego pojawienia się pierwszych objawów.Opakowanie:
60 kapsułek. na 10 dni stosowania

Dystrybutor:

Aboca Polska Sp. z o.o.

Ul. Oswobodzenia 1

40-403 Katowice

Opinie

Napisz opinię

Colilen IBS x 60 kaps. Aboca

Colilen IBS x 60 kaps. Aboca

Do leczenia Zespołu Jelita Nadwrażliwego

Na 10 dni stosowania

30 innych produktów w tej samej kategorii: