Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
KRZEM ORGANICZNY SI-G5 2500+  500ML Zobacz większe

KRZEM ORGANICZNY SI-G5 2500+ 500ML

GLYCAN GROUP

108,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

KRZEM ORGANICZNY Si-G5 TM 2500 +

stężenie krzemu organicznego 2500 mg na 1 litr płynu

(L`Original Silicium Organique Si-G5TM)

 

Krzem (Si) jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W organizmie człowieka krzem występuje niemal w każdym narządzie - m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie, ale głównie w wytworach tkanki łącznej - czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej - tłuszczowej, płynach ustrojowych, jak krew i limfa. Jest także składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów. Piezoelektryczne właściwości krzemu wpływają na lepszą komunikację międzykomórkową.

 

Zalecenia :
Krzem Organiczny Si-G5TM 2500+ stosować w celu uzupełnienia niedoborów tego pierwiastka w diecie.

Stosowanie:
jedna miarka 30 ml jeden raz na dobę ( porcję można podzielić na kilka mniejszych w ciągu doby). 
Miarka 30 ml zawiera 75 mg krzemu = 15 porcji .

Najlepiej spożywać na czczo, na kilka minut przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju (sugerujemy letnią wodę aby na czczo nie pić zimnego płynu wyjętego z lodówki i tym samym nie podrażniać jelit i innych odcinków przewodu pokarmowego) .

Nie pić bezpośrednio z butelki - wyklucza to samoistne oraz przypadkowe zanieczyszczenie produktu.

Składniki: woda oczyszczona, krzem organiczny - kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną - 2 500 mg krzemu Si-G5 TM (Si) na 1 litr płynu.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do długotrwałego stosowania Krzemu Organicznego Si-G5TM 2500 +. Jednakże ciągłe stosowanie tego lub każdego innego preparatu powoduje, iż organizm rozleniwia się, przyzwyczajony do codziennej porcji danego pierwiastka lub jakiejkolwiek innej substancji. Przestaje „być czujny", nie próbuje wychwytywać potrzebnych mu związków odżywczych z pożywienia. Każda przerwa w stosowaniu stymuluje organizm do poszukiwania pierwiastków, witamin czy minerałów z innych dostępnych źródeł.

Suplement diety.
Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie.
Najczystszy produkt .
Całkowicie wolny od parabenów, konserwantów, GMO, oleju palmowego i innych rakotwórczych i toksycznych związków konserwujących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temp. 24oC. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacje dodatkowe:

Krzem Organiczny Si-G5TM 2500 + :
Jest pozbawiony toksyczności,
Nie powoduje żadnych efektów ubocznych,
Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego używania,
Może być stosowany z innymi terapiami, w tym alopatycznymi,
Może być używany przez dłuższy czas,
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji,
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni,
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci,
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety,
Przed użyciem wstrząsnąć.

UWAGA!

Pragniemy zwrócić uwagę, że nasze produkty wolne są od parabenów i innych chemicznych konserwantów. Smak cierpki, gorzki lub lekko kwaśny jest normalny i nie stanowi o zmianie właściwości produktów. Lekki osad w butelce jest zjawiskiem normalnym. Ważnym jest, aby po otwarciu butelki przechowywać ją w chłodnym i zaciemnionym miejscu- najlepiej w lodówce.

Produkty, które proponujemy, są formą produktów dobrego samopoczucia i w żaden sposób nie mogą być uznane za lekarstwa. Są naturalne, jednak prosimy o skonsultowanie się z lekarzem, który precyzyjnie określi potrzeby Państwa organizmu na suplementy diety. Emir Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz Glycan Group nie mogą być pociągnięte do odpowiedzialności za wszelkie niedogodności wynikające z niewłaściwego użycia naszych produktów.

 

Pojemność netto: 500ml

Wyprodukowano w laboratorium: Glycan Group Geneva, Switzerland

Opinie

Napisz opinię

KRZEM ORGANICZNY SI-G5 2500+  500ML

KRZEM ORGANICZNY SI-G5 2500+ 500ML

29 innych produktów w tej samej kategorii: