Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
PODPASKI HIGIENICZNE NA DZIEŃ x 10 szt. FOHOW Zobacz większe

PODPASKI HIGIENICZNE NA DZIEŃ x 10 szt. FOHOW

Fohow

Podpaski dzienne po 10 szt. w opakowaniu

Więcej szczegółów

12,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiPołączenie trzech zaawansowanych technologii w jednym produkcie:
1. Promieniowanie podczerwone o długich falach
2. Aniony
3. Nano srebro

Cechy produktu: miękkość, suchość, przepuszczalność powietrza, ochrona

Zalety produktu:

1. Komfort
W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek, górna warstwa których wypełniona jest włóknami syntetycznymi, powierzchnia podpasek FOHOW wypełniona jest super cienką miękką bawełną, która daje uczucie lekkości, świeżości i komfortu. Podpaski FOHOW nie obcierają i nie podrażniają skóry, tworzą uczucie prawdziwego komfortu i poczucie pewności nawet w najbardziej krytyczne dni.

2. Przepuszczalność powietrza
W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek, dolna warstwa których wykonana jest z nieprzepuszczającego powietrza tworzywa sztucznego w postaci folii (idealne warunki do rozmnażania się bakterii, które doprowadzają do chorób ginekologicznych), dolna warstwa podpasek FOHOW odznacza się doskonałą przepuszczalnością powietrza i jednocześnie nie przepuszcza wilgoci, tworząc uczucie komfortu i świeżości.

3. Szybkie pochłanianie wilgoci
W odróżnieniu od zwykłych podpasek, górna warstwa których wypełniona jest włóknem syntetycznym, powierzchnia podpasek FOHOW napełniona jest bawełną nadzwyczaj miękką bawełną, co pozwala kilkakrotnie przyspieszyć prędkość wchłaniania. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości czynnika umożliwiającego wchłanianie wilgoci, odbywa się koagulacja cieczy w warstwie chłonnej, co zapobiega dalszemu przeciekaniu i przemiękaniu wilgoci.

4. Efekt bakteriobójczy
Chip anionowy wbudowany w podpaskę, przy stosowaniu jej wytwarza wiązkę anionów o dużej intensywności działania, co umożliwia wyeliminować podstawowe źródło powstawania chorób kobiecych – pojawienie się i rozwój bakterii beztlenowych, a co za tym idzie obniżyć prawdopodobieństwo powstania infekcji ginekologicznych. Dodawany do opakowania w upominku pasek testujący przeznaczony do wykonania samodiagnostyki umożliwia określenie stanu zdrowia narządów płciowych kobiet. Prawidłowe pH pochwy zdrowej kobiety powinno wynosić 4.0-5.5. Pasek testowy umożliwia określenie w ciągu 5 minut stanu zdrowia (wskaźnik pH) i porównanie go z kolorową ryciną (równowagi kwasowo zasadowej, poziomu stanu zapalnego itp.). Umożliwia to w miarę potrzeby w odpowiednim czasie podjąć działania profilaktyczne i lecznicze.

Opinie

Napisz opinię

PODPASKI HIGIENICZNE NA DZIEŃ x 10 szt. FOHOW

PODPASKI HIGIENICZNE NA DZIEŃ x 10 szt. FOHOW

Podpaski dzienne po 10 szt. w opakowaniu

18 innych produktów w tej samej kategorii: