Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Fohow Hajcao Gaj wapno z morskich wodorostów 100 kaps. Zobacz większe

Fohow Hajcao Gaj wapno z morskich wodorostów 100 kaps.

BA-01/30BV

Fohow

154,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skład:
* wapń z wodorostów morskich
* olej roślinny
* żelatyna


Jedno opakowanie zawiera:
100 kapsułek po 800 mg


Sposób stosowania i dawki:
do 2 kapsułek 2 razy dziennie; popić ciepłą wodą.Sposób przechowywania:
opakowanie przechowywać hermetycznie zamknięte w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Zielenice Liucao, obecne w miękkich kapsułkach Chajcao Gaj, pod względem składu są bardzo podobne do spiruliny i posiadają podobne działanie. Szczególnie należy odnotować dużą ilość witamin (betakaroten, witaminy C, E, z grupy B i inne) i minerałów (magnez, jod, żelazo, selen, cynk i inne) a zwłaszcza wapnia w tych wodorostach.
W aptekach sprzedaje się wiele różnych preparatów z zawartością wapnia - Jednakże do tej pory nie, udawało się otrzymać łatwo przyswajalnego wapnia. Należy odnotować, że po raz pierwszy w praktyce światowej, dzięki szczególniególnie zaawansowanym technologiom chińskiej korporacji "Fohow - Feniks" - udało się wyodrębnić z wodorostów wapn najłatwiej i praktycznie w całości przyswajany przez ludzki organizm, bez żadnych skutków ubocznych.
Należy zauważyć, że suplement diety zawiera witaminy z grupy D, otrzymywane z oleju roślinnego i sprzyjające jeszcze lepszemu wchłanianiu wapnia w jelitach i jego przyswajalność w kościach.
Znaczenie wapnia jest duże, szczególnie, gdy spotykamy się, z problemami osteoporozy, złamaniami kości, zaburzeniami czynności serca itd. Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego w wapń, trzeba go przyswoić - w tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową. Następuje to w żołądku, w wyniku oddziaływania kwasu solnego. Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe, zostaje zaburzone przyswajanie wapnia. Z wiekiem rozwij a się deficyt wapnia w organizmie: około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi, około 60 roku życia - u 90 %. Przejawia się to zmęczeniem, wczesnym starzeniem, spadkiem koncentracji uwagi, skurczami mięśni łydek, schorzeniami układu krążenia, narządów układu oddechowego. Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu, w wyniku czego może rozwinąć się, zrzeszotnienie kości - osteoporoza, przejawiająca się, spadkiem masy tkanki kostnej. Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm, które może być dziedziczne lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy. Osteoporoza może rozwijać się również z powodu niesprzyjającej sytuacji ekologicznej oraz w związku z pogorszeniem diety, spowodowanym dostarczaniem zbyt malej ilości wapnia do organizmu. Bardzo często osteoporoza rozwija się niezauważalnie i ujawnia dopiero po złamaniach pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia lub słabego uderzenia. Nierzadko osteoporoza nazywana bywa "niewidzialną epidemią", czasami stawiana jest nawet na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności (po chorobach układu krążenia, onkologicznych i cukrzycy) . Ważną rolę w rozwoju osteoporozy odgrywa czynnik wzrostu. Według statystyk medycznych osteoporozę stwierdzono u 30-50% pięćdziesięcioletnich osób (głównie kobiet), a po 75 roku życia cierpi na nią połowa mężczyzn i kobiet. Obecnie osteoporoza staje się również problemem osób młodych.

Wskazania:
• zapobieganie procesom starzenia;
• brak witamin i minerałów;
• niedoczynność gruczołów przytarczycznych;
• zmniejszona szczelność naczyń krwionośnych (podwyższona przenikalność naczyń krwionośnych), krwawienia;
• choroby alergiczne, skazy;
• choroby skórne (świąd, egzema, łuszczyca);
• profilaktyka i leczenie osteoporozy, krzywicy, zapalenia stawów;
• profilaktyka próchnicy zębów;
• zwiększona łamliwość paznokci;
• profilaktyka chorób onkologicznych, układu krążenia;
• skurcze i zespól niespokojnych nóg;
• okres klimakterium i poklimakteryjny;
• przy złamaniach;
• dla dzieci i nastolatków w celu prawidłowego rozwoju narządu ruchu;
• przy zaburzeniach skupienia uwagi;
• dla osób spożywających napoje gazowane;
• inne wskazania.

Opinie

Napisz opinię

Fohow Hajcao Gaj wapno z morskich wodorostów 100 kaps.

Fohow Hajcao Gaj wapno z morskich wodorostów 100 kaps.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: