Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących Flash DROPS 1kg EcoVariant (butelka owalna) Zobacz większe

Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących Flash DROPS 1kg EcoVariant (butelka owalna)

EV-022

EcoVariant Sp.z o.o.

Flash DROPS

Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących

Więcej szczegółów

19,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Wytworzony na bazie biosurfaktantu EcoTenz. Płyn jest nową generacją wcześniejszej wersji znanej pod nazwą "Shiny dishes". Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemny ziołowy zapach pochodzący z użycia naturalnych składników.

Formula FREE_ECO  IT Contains.png

Jest przeznaczony do:

mycie_reczne.jpgx300.jpg

Główne walory:

produkt zawiera EcoTenz.png
bezpieczny.png
ico_biodegradowalne.png
p_bezzapachu.png
p_bezbarwnikow.png
4.png
p_hipoalergiczny.png

Bez kompozycji zapachowych.

Do płynu nie są dodawane chemiczne substancje zapachowe powodujące podrażnienia i uczulenia


Formula FREE: SYNTHETIC PERFUME.


Ten produkt jest HIPOALERGICZNY

  • BIOSURFAKTANT - EcoTenz

    Formuła produktu oparta jest o biosurfaktant EcoTenz - którego główny składnikiem jest saponina pozyskiwana  z owoców rośliny Sapindus Mukorossi nazywane orzechami piorącymi. Są to całkowicie naturalnie odnawialne źródła botaniczne. Pozostała biomasa poprodukcyjna jest pożytkowana jako naturalnym nawóz. Biosurfaktanty sprawiają, że żel jest: bezpieczny, ekologiczny,  ekonomiczny, bardzo skuteczny, ma naturalny swoisty kolor i zapach, zrównoważone pH, przez co skutecznie chroni podzespoły pralek i wydłuża ich żywotność. 

  • BEZ KONSERWANTÓW

        Flash Drops nie posiada w swoim składzie parabenów (biocydów). Rolę konserwantu spełnia komponent spożywczy - POTASSIUM SORBATEBrak twardych parabenów chemicznych nie zakłóca procesu oczyszczania ścieków i nie obciąża środowiska wodnego.

  • ZAWARTOŚĆ WG. INCI

Aqua, EcoTenz (biosurfaktant) - Sapindus Mukorossi nut extract; Argania Spinosa extract, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium lauroyl glycinate, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Amine Oxide, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, POTASSIUM SORBATE.

  • ZAWARTOŚĆ WG. (WE) NR 648/2004

Anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne <5%, Zawiera środek konserwujący spożywczy: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu (POTASSIUM SORBATE).

  • SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA

Mycie w zlewozmywaku lub misce: wlać 3-4ml płynu bezpośrednio do zlewu lub miski i uzupełnić 5 litrami ciepłej wody. Rozcieńczony płyn w butelce EcoVariant w stosunku 1 część płynu i 3 części wody można stosować bezpośrednio na gąbkę. Umyte naczynia dokładnie spłukać wodą. Gąbkę po zakończonym zmywaniu wypłukać ciepłą wodą, nasączyć niewielka ilością płynu i pozostawić do następnego mycia.

By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie pompki dozującej EcoVariant co gwarantuje nam 300 użyć produktu z 1kg płynu. Zalecane jest rozcieńczenie koncentratu w stosunku 1 część płynu i 3 części wody przy zastosowaniu butelki dozującej EcoVariant. Z 1kg koncentratu otrzymamy 4 kg płynu gotowego do użycia na gąbkę.

Butelka owalna z dozownikiem wypływowym jest skierowana dla użytkowników przyzwyczajonych do tego systemu.
Butelka kwadratowa przygotowana do pompki dozującej ułatwia dozowanie i zwiększa ekonomiczność produktu.
Butelka kwadratowa z tworzywa PP, owalna z tworzywa HDPE i nakrętka z tworzywa PP, częściowo z surowca pochodzącego z recyklingu - można napełniać wielokrotnie, karton zbiorczy z tektury falistej do ponownego wykorzystania, etykiety papierowe. Wszystkie elementy opakowania przeznaczone do recyklingu.

Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfi kowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada elementów oznakowania.
Formula FREE: SLS SLES NTA EDTA, PHOSPHATES PARABEN, SYNTHETIC PERFUME COLOR, CHLORINE SODIUM HYDROXIDE.
  - nietoksyczny
  - nie podrażnia oczu
  - nie podrażnia skóry
  - niepalny
  - niekorozyjny
  - ma neutralne pH
Zalecenia Cleanright (www.cleanright.eu) © A.I.S.E.:Przechowywać poza zasięgiem dzieci. 
Oko.png


Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.
Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Użyte biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni. Cała zawartość jest szybko, łatwo i w całości biodegradowalna w przydomowych i komunalnych systemach oczyszczania ścieków. Przy zalecanej dawce przeciętne zużycie płynu Good wash to 6-7g /1kg wsadu (suchych wyrobów włókienniczych) przy wodzie średnio twardej (2-3,5 mmol CaCO3/l), gdzie norma dla detergentów pralniczych ekologicznych dopuszcza do 17g /1kg wsadu. Zawartość tej mieszaniny spełnia kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie.

Producent:

EcoVariant Sp. z o.o.
Sobótka 83 B, 63-450 Sobótka k/Ostrowa Wielkopolskiego

Opinie

Napisz opinię

Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących Flash DROPS 1kg EcoVariant (butelka owalna)

Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących Flash DROPS 1kg EcoVariant (butelka owalna)

Flash DROPS

Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących

30 innych produktów w tej samej kategorii: