Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Błonnik witalny  1kg  Słodkie Zdrowie Zobacz większe

Błonnik witalny 1kg Słodkie Zdrowie

Słodkie Zdrowie

16,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kraj pochodzenia babki płesznik: Polska
Kraj pochodzenia babki jajowatej: Indie

Błonnik to włókna roślinne, które nie ulegają trawieniu w przewodzie pokarmowym człowieka. Błonnik pełni bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu pokarmowego człowieka.

Babka płesznik (babka śródziemnomorska) – jednoroczna roślina wywodząca się z rejonu Morza Śródziemnego. Uprawiana jest również w Polsce. Jej głównym składnikiem są substancje, które po kontakcie z wodą pęcznieją tworząc śluz. Pęczniejący w jelitach błonnik wchłania pozostałości zalegające w jelicie oraz zwiększa objętość masy kałowej co pozwala na jej łatwiejsze przesuwanie w układzie pokarmowym. Dodatkowo pęcznienie błonnika w samym żołądku powoduje uczucie sytości, co ułatwia zmniejszenie ilości spożywanych pokarmów w dietach odchudzających.

Łuska babki jajowatej – roślina rosnąca głównie w Indiach. Babka jajowata, podobnie jak babka płesznik jest bardzo bogata w błonnik, który zawarty jest głównie w jej łupinach. W czasie biegunek łupiny chłoną duże ilości wody, zagęszczając stolec i przywracając tym samym komfort wypróżniania.

Produkt jest zapakowany w stojące, szczelne opakowanie ze struną, umożliwiające wielokrotne zamykanie i otwieranie.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed użyciem wstrząsnąć opakowanie, aby składniki się wymieszały. 2 łyżeczki zmieszać z 0.5l letniej wody lub innego płynu. Spożywać 2 porcje dziennie.

Podczas stosowania preparatu należy pić min 2l płynów dziennie. Nie należy spożywać suchych nasion oraz łusek. Spożywać min. 30 minut przed zastosowaniem leków.
W przypadku chorowania na cukrzycę lub choroby układu pokarmowego spożywać po konsultacji z lekarzem.

SKŁADNIKI
80% wagi – babka płesznik (ciemny kolor)
20% wagi – łupina babki jajowatej (jasny kolor)

Masa netto: 1kg

Opinie

Napisz opinię

Błonnik witalny  1kg  Słodkie Zdrowie

Błonnik witalny 1kg Słodkie Zdrowie

1 inny produkt w tej samej kategorii: