Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ OROBEN ABOCA 150ML Zobacz większe

PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ OROBEN ABOCA 150ML

Aboca

34,76 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Płyn do płukania jamy ustnej OroBen Oral to produkt, który dzięki stworzeniu filmu ochronnego zmniejsza ból i sprzyja gojeniu się aft, nawracającym aftowym zapaleniem jamy ustnej, zapaleniem dziąseł oraz niewielkimi zmianami w jamie ustnej w wyniku np. Zabiegów stomatologicznych czy stosowania aparatów ortodontycznych i protez .

JAK TO DZIAŁA
OroBen Collutorio działa dzięki Resinox FP, roślinnemu kompleksowi molekularnemu pochodzącemu z badań Aboca Research, składającym się z polisacharydów, żywic i flawonoidów, które tworzą barierę podwójnego działania na błonie śluzowej:

  1. OCHRONNO-NAWILŻAJĄCY
    Tworzy adhezyjny film na zmianie lub obszarze objętym stanem zapalnym, który ogranicza kontakt z czynnikami zewnętrznymi, patogenami lub czynnikami drażniącymi, które przeciwdziałają naturalnemu procesowi gojenia i regeneracji tkanek.
     
  2. ANTYOKSYDANT
    Chroni śluzówkę przed drażniącym działaniem wolnych rodników.

Dzięki tym mechanizmom produkt wspomaga naprawę tkanek, skracając czas gojenia. Ponadto olejek miętowy działa odświeżająco, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości w ustach, przydatne również w redukcji nieświeżego oddechu, który często towarzyszy zapaleniu dziąseł.

OroBen Collutorio pozwala na dotarcie do każdej części jamy ustnej poprzez płukanie i płukanie gardła, pozwala na usunięcie czynników drażniących, a tym samym sprzyja kontroli mikrośrodowiska, higienie i ochronie jamy ustnej.

WSKAZANIA
Specjalny adiuwant do leczenia aft, nawracającego aftowego zapalenia jamy ustnej i zapalenia dziąseł. Może być również stosowany w przypadku niewielkich zmian w jamie ustnej spowodowanych na przykład zabiegami stomatologicznymi lub użyciem aparatów ortodontycznych i protez. W przypadku szczególnej wrażliwości może być stosowany jako profilaktyczna ochrona błony śluzowej jamy ustnej nawet przez dłuższy czas. Nadaje się również dla dzieci powyżej 6 lat. Nieszkodliwe w przypadku przypadkowego spożycia podczas aplikacji. Wysokie stężenie substancji funkcjonalnych może powodować niewielki osad na dnie butelki; do uzyskania jednorodnej dyspersji wystarczy lekkie wymieszanie.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć butelkę przed użyciem. Zaleca się stosować około 10 ml płynu do płukania jamy ustnej za pomocą odpowiedniej miarki 2 lub 3 razy dziennie, wykonując płukanie gardła przez co najmniej jedną minutę. Produkt można stosować w czystej postaci lub po rozcieńczeniu w niewielkiej ilości wody.

Do stosowania u dzieci zaleca się produkt rozcieńczony.

Unikaj spożywania napojów lub jedzenia przez co najmniej 15 minut po aplikacji, aby zwiększyć przyczepność do błony śluzowej. Po użyciu szczelnie zamknąć butelkę i dokładnie umyć miarkę.

Nie stosować, jeśli występuje nadwrażliwość lub indywidualna alergia na jeden lub więcej składników.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Termin ważności odnosi się do nienaruszonego i prawidłowo przechowywanego produktu.

Jeśli objaw nie ustąpi, skonsultuj się z lekarzem, aby wykluczyć przyczyny ogólnoustrojowe lub stomatologiczne, które wymagają innego rodzaju leczenia.

SUBSTANCJE FUNKCJONALNE:

Resinox FP , roślinny kompleks molekularny polisacharydów ( z Aloe vera * ), flawonoidów ( z rumianku * ) i żywic ( z mirry ).
Zawiera również: Roztwór wodno-alkoholowy; Gliceryna roślinna; Organiczny alkohol etylowy z pszenicy *, olejek eteryczny z mięty pieprzowej; Naturalne aromaty; Ekstrakt z lukrecji *; Guma ksantanowa.

* Składnik pochodzący z upraw ekologicznych Nie
zawiera konserwantów

Dystrybutor:

Aboca Polska Sp. z o.o.

Ul. Oswobodzenia 1

40-403 Katowice

Opinie

Napisz opinię

PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ OROBEN ABOCA 150ML

PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ OROBEN ABOCA 150ML

30 innych produktów w tej samej kategorii: