Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
MELILAX ADULT Mikrowlewka 6 poj. Aboca Zobacz większe

MELILAX ADULT Mikrowlewka 6 poj. Aboca

Aboca

MELILAX ADULT to produkt przeznaczony do leczenia zaparć u dorosłych i młodzieży, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej - jak w przypadku jelita nadwrażliwego, szczelin odbytu oraz hemoroidów.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

WSKAZANIA

Melilax ADULT przeznaczony jest do leczenia zaparć u dorosłych i młodzieży, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku jelita nadwrażliwego), szczelin odbytu i hemoroidów.

Produkt oczyszcza jelito i wykazuje działanie ochronne, dzięki czemu zmniejsza dolegliwości, podrażnienia i stan zapalny obecne w czasie zaparcia.


JAK DZIAŁA

Melilax Adult łączy działanie wypróżniające z działaniem ochronnym i w konsekwencji łagodzącym błonę śluzową odbytu.

Podwójne działanie Melilax uzyskiwane jest dzięki PROMELAXIN, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu prawdziwego i ślazu dzikiego.

Melilax Adult ma działanie wypróżniające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację.

Ponadto Melilax Adult, dzięki właściwościom przypominającym śluz oraz lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca.
Te szczególne właściwości, w połączeniu z działaniem przeciwutleniającym, nadają produktowi zdolność do ochrony, co prowadzi do łagodzenia błony śluzowej.


DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA

Dorośli i młodzież od 12 roku życia: 1 mikrowlewka 10g w razie potrzeby. W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jednocześnie .

Nałożyć kilka kropel produktu wokół odbytu i wprowadzić delikatnie wlewkę do odbytu. Wcisnąć do końca mikrowlewkę i następnie trzymać ją wciśniętą do momentu całkowitego wyciągnięcia wlewki, aby uniknąć zasysania produktu


OSTRZEŻENIA

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku długotrwałych zaparć należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych schorzeń.

Mikrowlewka jest jednorazowego użytku, dlatego nie może być ponownie stosowana, gdy zużyje się tylko połowę dawki, jak w przypadku niemowląt.

SKŁAD

Substancje czynne 73,2%

Promelaxin, kompleks miodów i polisacharydów z aloesu prawdziwego i ślazu dzikiego. Mianowany na: monosacharydy ≥ 50%, polisacharydy (ciężar molekularny > 20 000 Dalton) ≥ 0,3%.

Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.

Opinie

Napisz opinię

MELILAX ADULT Mikrowlewka 6 poj. Aboca

MELILAX ADULT Mikrowlewka 6 poj. Aboca

MELILAX ADULT to produkt przeznaczony do leczenia zaparć u dorosłych i młodzieży, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej - jak w przypadku jelita nadwrażliwego, szczelin odbytu oraz hemoroidów.

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: