Nasza strona używa plików cookie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na dysku użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.

zobacz więcej
close
Natura Mix wsparcie x 20 saszetek Aboca Zobacz większe

Natura Mix wsparcie x 20 saszetek Aboca

Aboca

Liofilizowane:

* mleczko pszczele

* sok z owoców aceroli

* ekstrakt z czarnej borówki

* sok z owoców bzu czarnego

* sok z jeżyny

Więcej szczegółów

39,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wskazania:
Natura Mix Wsparcie saszetki rozpuszczalne, są wskazane dla dzieci i dorosłych, którzy potrzebują wsparcia funkcji fizjologicznych organizmu.


Właściwości:
Natura Mix Wsparcie jest produktem w 100% naturalnym, który zawiera wyjątkowe Mleczko Pszczele Aboca uzyskane w procesie liofilizacji 600 mg świeżego mleczka pszczelego, połączone z liofilizowanym sokiem z Aceroli o działaniu wspomagającym i wzmacniającym. Skład uzupełnia mieszanka czerwonych owoców - Cyanidin-3 o wysokim poziomie antocyjanów, zawierająca liofilizowane soki z czarnej borówki, bzu czarnego i jeżyny, dobrane specjalnie z uwagi na ich synergiczne działanie.Liofilizowany sok z czarnej borówki charakteryzuje się silnym działaniem antyoksydacyjnym, a liofilizowany sok z bzu czarnego jest również użyteczny dla naturalnych mechanizmów obronnych organizmu.Dzięki swoim cechom, Natura Mix Wsparcie saszetki rozpuszczalne, wskazane są w następujących przypadkach:


* okresy osłabienia

* okresy przesilenia

* stres dnia codziennego.Skład:
Cukier trzcinowy, liofilizowane mleczko pszczele, liofilizowany sok z owoców aceroli (Malpighia punicifolia), inulina z korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus), naturalny aromat, liofilizowany sok z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus), liofilizowany sok z owoców bzu czarnego (Sambucus nigra), guma z akacji senegalskiej (Acacia senegal), liofilizowany sok z jeżyny (Rubus fruticosus), suchy ekstrakt z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus).


Stosowanie:
Dzieci do 6 roku życia: zaleca się zażywanie 1 saszetki dziennie, najlepiej rano. Dzieci powyżej 6 roku życia oraz dorośli: 2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki może być rozpuszczona bezpośrednio w ustach lub w wodzie, w soku, czy jogurcie.


Opakowanie:
20 saszetek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.


Dystrybutor:

Aboca Polska Sp. z o.o.

Ul. Oswobodzenia 1

40-403 Katowice

Opinie

Napisz opinię

Natura Mix wsparcie x 20 saszetek Aboca

Natura Mix wsparcie x 20 saszetek Aboca

Liofilizowane:

* mleczko pszczele

* sok z owoców aceroli

* ekstrakt z czarnej borówki

* sok z owoców bzu czarnego

* sok z jeżyny

5 innych produktów w tej samej kategorii: